Tutustu Huomenta-yrittäjiin

Huomenta on täysin kotimainen franchising-ketju

Yrittäjämme pääkaupunkiseudulla sekä lähikunnissa, Hämeenlinnan, Tampereen sekä Turun alueilla toimivat asiakkaiden arjen apureina.

He panostavat erityisesti ammattitaitoiseen siivousjälkeen, hyvään palveluun sekä luotettavaan ja joustavaan yhteistyöhön asiakkaan kanssa.

Yrittäjiemme siivouspalvelu kattaa ylläpitosiivouksen lisäksi avustamisen useissa arjen askareissa kuten viherkasvien hoidossa, toimistotarvikkeiden hankinnassa tai postitus- ja varastointitöissä.

Huomenta-yrittäjät
Tutustu yrittäjiimme syvemmin alta!
Voit olla heihin suoraan yhteydessä olit sitten nykyinen asiakas tai vasta hakemassa siivoustarjouksia

Huomenta-yrittäjien hakemisto

  • Valitse kaupunki

Huomenta – Elo&M

Paikkakunta: Järvenpää, Kerava, Nurmijärvi, Vantaa
Yrittäjä(t): Granit Muhaxheri
Sähköposti: granit.muhaxheri@huomenta.fi
Puhelin: +358 45 8067767

Huomenta – Tmi Taikamoppi

Paikkakunta: Kaarina, Lieto, Turku
Yrittäjä(t): Kirsi Kauppi
Sähköposti: kirsi.kauppi@huomenta.fi
Puhelin: 040 744 7545
Friendly Clean - Nihat ja Fatma Ergin

Huomenta – Friendly Clean

Paikkakunta: Espoo, Helsinki, Tuusula, Vantaa
Yrittäjä(t): Fatma ja Nihat Ergin
Sähköposti: friendlyclean@huomenta.fi
Puhelin: 044 507 0160

Huomenta – Fameran Lähde Oy

Paikkakunta: Helsinki, Vantaa
Yrittäjä(t): Tharwat Fahim
Sähköposti: fameranlahde@huomenta.fi
Puhelin: 044 055 2226

Huomenta – Ihana Siivouspalvelu Tmi

Paikkakunta: Helsinki, Vantaa
Yrittäjä(t): Ugur ja Nigmet Uygur
Sähköposti: ugur.uygur@huomenta.fi
Puhelin: 044 301 0006

Huomenta – Tmi Jani Vuorela

Paikkakunta: Kaarina, Lieto, Naantali, Raisio, Rusko, Salo, Somero, Turku
Yrittäjä(t): Jani Vuorela
Sähköposti: jani.vuorela@huomenta.fi
Puhelin: 040 140 9899

Huomenta – CLEO

Paikkakunta: Helsinki, Vantaa
Yrittäjä(t): Marina Heikkilä
Sähköposti: marina.heikkila@huomenta.fi
Puhelin: 050 433 1127

Huomenta – Mariannen Toimitilapalvelu

Paikkakunta: Hyvinkää, Järvenpää, Kerava, Nurmijärvi, Ohkola, Sipoo, Tuusula, Vantaa
Yrittäjä(t): Marianne Laine
Sähköposti: marianne.laine@huomenta.fi
Puhelin: 040 574 9737

Huomenta – Eipanik Avoin yhtiö

Paikkakunta: Espoo, Somero, Vantaa, Veikkola
Yrittäjä(t): Kari ja Arja Ahonen
Sähköposti: eipanik@huomenta.fi
Puhelin: 040 412 1992

Huomenta – JK Clean Service Ky

Paikkakunta: Nokia, Tampere
Yrittäjä(t): Janna Kalliokoski
Sähköposti: janna.kalliokoski@huomenta.fi
Puhelin: 040 733 5288

Huomenta – IBRI TOIMITILAPALVELUT

Paikkakunta: Helsinki, Kerava, Nurmijärvi, Riihimäki, Vantaa
Yrittäjä(t): Fatmir Percuku
Sähköposti: fatmir.percuku@huomenta.fi
Puhelin: 050 359 2528

Huomenta – Toimitilapalvelu K.Kuusisto

Paikkakunta: Nokia, Pirkkala, Tampere, Ylöjärvi
Yrittäjä(t): Kaija Kuusisto
Sähköposti: kaija.kuusisto@huomenta.fi
Puhelin: 040 717 1168

Huomenta – SmartFix

Paikkakunta: Espoo, Helsinki, Tuusula
Yrittäjä(t): Mehmet Cadiroglu
Sähköposti: mehmet.cadiroglu@huomenta.fi
Puhelin: 040 542 2870

Huomenta – Petron Piste Avoin Yhtiö

Paikkakunta: Helsinki
Yrittäjä(t): Petro Khrystov ja Jaana Orlow
Sähköposti: petronpiste@huomenta.fi
Puhelin: 044 518 1166

Huomenta – TAMBO VISION

Paikkakunta: Espoo, Helsinki, Vantaa
Yrittäjä(t): John Tambo
Sähköposti: john.tambo@huomenta.fi
Puhelin: 040 507 6673

Huomenta – Luottomoppaajat AT

Paikkakunta: Espoo, Helsinki
Yrittäjä(t): Ali ja Hatice Taskin
Sähköposti: luottomoppaajat@huomenta.fi
Puhelin: 040 182 0616 / Ali, 050 555 1271 / Hatice

Huomenta – Mainiosiivous

Paikkakunta: Helsinki, Vantaa
Yrittäjä(t): Fahri Yildirim
Sähköposti: mainiosiivous@huomenta.fi
Puhelin: 044 500 9333

Huomenta – Pure Cleaning Ky

Paikkakunta: Helsinki
Yrittäjä(t): Marja Eskonen ja Augustine Ujadughele
Sähköposti: purecleaning@huomenta.fi
Puhelin: 040 483 5655

Huomenta – Iisi Siivouspalvelu

Paikkakunta: Helsinki, Vantaa
Yrittäjä(t): Sinan ja Sevil Darakci
Sähköposti: iisisiivouspalvelu@huomenta.fi
Puhelin: 040 419 5393

Huomenta – GODA Toimitilapalvelut

Paikkakunta: Helsinki, Vantaa
Yrittäjä(t): Hadzira Cvijeticanin
Sähköposti: hadzira.cvijeticanin@huomenta.fi
Puhelin: 044 327 3235

Huomenta – Joo siivouspalvelut Oy

Paikkakunta: Espoo, Helsinki, Nummela, Vantaa
Yrittäjä(t): Sabee & Jaree Junbah
Sähköposti: joosiivouspalvelut@huomenta.fi
Puhelin: +358 44 5258484

Huomenta – Tampesterin siivous ja toimitilapalvelu T:mi

Paikkakunta: Tampere
Yrittäjä(t): Jari Teini
Sähköposti: jari.teini@huomenta.fi
Puhelin: 050 322 3765

Huomenta – Kaja Palvelut

Paikkakunta: Kaarina, Lieto, Naantali, Raisio, Salo, Somero, Turku
Yrittäjä(t): Kari Janhunen
Sähköposti: kari.janhunen@huomenta.fi
Puhelin: 050 375 7904
Ahmed Yousfi

Huomenta – A.K.Y. Palvelut

Paikkakunta: Hämeenlinna
Yrittäjä(t): Ahmed Yousfi
Sähköposti: ahmed.yousfi@huomenta.fi
Puhelin: 0400 211 460

Huomenta – Bora Toimitilapalvelut T:mi

Paikkakunta: Helsinki, Vantaa
Yrittäjä(t): Baybora Yildirim
Sähköposti: baybora.yildirim@huomenta.fi
Puhelin: 050 597 8493

Huomenta – MP Toimitilapalvelut

Paikkakunta: Tampere
Yrittäjä(t): Mika ja Marja Pitkänen
Sähköposti: mp.toimitilapalvelut@huomenta.fi
Puhelin: 044 062 2627

Huomenta – Fresh Toimitilapalvelut

Paikkakunta: Helsinki
Yrittäjä(t): Andrei Karvonen
Sähköposti: andrei.karvonen@huomenta.fi
Puhelin: 046 810 9210

Huomenta – DOEM Siivouspalvelut Avoin Yhtiö

Paikkakunta: Helsinki
Yrittäjä(t): Emmanuel ja Dora Ayisi-Agyei
Sähköposti: emmanuel.ayisi-agyei@huomenta.fi
Puhelin: 040 563 7983

Huomenta – LG Toimitilapalvelut

Paikkakunta: Helsinki, Kerava, Vantaa
Yrittäjä(t): Goran ja Jelena Lukic
Sähköposti: lgtoimitilapalvelut@huomenta.fi
Puhelin: 044 303 3344

Huomenta – hygieniaPlus+

Paikkakunta: Turku
Yrittäjä(t): Alex Graham
Sähköposti: alex.graham@huomenta.fi
Puhelin: 044 2319 492

Huomenta – T. Koskivuori

Paikkakunta: Helsinki, Tuusula
Yrittäjä(t): Timo Koskivuori
Sähköposti: timo.koskivuori@huomenta.fi
Puhelin: 050 598 3979

Huomenta – Aamu palvelut

Paikkakunta: Lieto, Raisio, Turku
Yrittäjä(t): Liisa Lehtonen
Sähköposti: liisa.lehtonen@huomenta.fi
Puhelin: 045 350 8838
Ylöjärven siistintäpalvelut

Huomenta – Ylöjärven Siistintäpalvelut Ky

Paikkakunta: Pirkkala, Tampere, Ylöjärvi
Yrittäjä(t): Virpi Viitanen
Sähköposti: virpi.viitanen@huomenta.fi
Puhelin: 040 867 1158

Huomenta – TuKer Toimitilapalvelu

Paikkakunta: Helsinki, Kerava, Tuusula, Vantaa
Yrittäjä(t): Tuula Keränen
Sähköposti: tuula.keranen@huomenta.fi
Puhelin: 040 765 8798

Huomenta – JH Siivousplus

Paikkakunta: Espoo, Helsinki, Vantaa
Yrittäjä(t): Jukka Huttunen
Sähköposti: jukka.huttunen@huomenta.fi
Puhelin: 050 528 0582

Huomenta – Donita

Paikkakunta: Espoo, Helsinki, Vantaa
Yrittäjä(t): Beqir Percuku
Sähköposti: beqir.percuku@huomenta.fi
Puhelin: 040 749 8181

Huomenta – Hadas siivous tmi

Paikkakunta: Helsinki, Vantaa
Yrittäjä(t): Cabem Saba ja Patricia Oyer
Sähköposti: hadassiivous@huomenta.fi
Puhelin: 040 575 8251

Huomenta – MH Toimitilapalvelut

Paikkakunta: Järvenpää, Kerava, Tuusula, Vantaa
Yrittäjä(t): Marjo Koponen
Sähköposti: marjo.koponen@huomenta.fi
Puhelin: 050 555 9607