Tutustu Huomenta-yrittäjiin

Huomenta-yrittäjät ovat siivousalan ammattilaisia

Huomenta-yrittäjät toimivat asiakkaiden arjen apureina pääkaupunkiseudulla sekä lähikunnissa, Hämeenlinnan, Tampereen sekä Turun alueilla.

Huomenta-yrittäjät panostavat erityisesti ammattitaitoiseen siivousjälkeen, hyvään palveluun sekä luotettavaan ja joustavaan yhteistyöhön asiakkaan kanssa.

Yrittäjiemme siivouspalvelu kattaa ylläpitosiivouksen lisäksi avustamisen useissa arjen askareissa kuten viherkasvien hoidossa, toimistotarvikkeiden hankinnassa tai postitus- ja varastointitöissä.

Huomenta-yrittäjät

Huomenta-yrittäjien hakemisto

Tutustu yrittäjiimme syvemmin alta!
Voit olla heihin suoraan yhteydessä olit sitten nykyinen asiakas tai vasta hakemassa siivoustarjouksia
  • Valitse kaupunki

Huomenta-yrittäjä Jani Vuorela, Turku

Huomenta – Tmi Jani Vuorela

Paikkakunta: Kaarina, Lieto, Naantali, Raisio, Rusko, Salo, Somero, Turku
Yrittäjä(t): Jani Vuorela
Sähköposti: jani.vuorela@huomenta.fi
Puhelin: 040 140 9899
huomenta yrittäjä profiili - Monicando, Wilson servicing company, ProClean one,

Huomenta – SmartFix

Paikkakunta: Espoo, Helsinki, Tuusula
Yrittäjä(t): Mehmet Cadiroglu
Sähköposti: mehmet.cadiroglu@huomenta.fi
Puhelin: 040 542 2870
Huomenta-yrittäjä SheGa Palvelut Oy - Helsinki, Vantaa, Järvenpää

Huomenta – Shega Palvelut Oy

Paikkakunta: Helsinki, Järvenpää, Vantaa
Yrittäjä(t): Gazmir Zhubi & Shefki Feka
Sähköposti: shegapalvelut@huomenta.fi
Puhelin: 045-1831711

Huomenta – Fameran Lähde Oy

Paikkakunta: Espoo, Helsinki, Kerava, Vantaa
Yrittäjä(t): Tharwat Fahim
Sähköposti: fameranlahde@huomenta.fi
Puhelin: 044 055 2226

Huomenta – Ihana Siivouspalvelu Tmi

Paikkakunta: Helsinki, Vantaa
Yrittäjä(t): Ugur ja Nigmet Uygur
Sähköposti: ugur.uygur@huomenta.fi
Puhelin: 044 301 0006

Huomenta – Joo siivouspalvelut Oy

Paikkakunta: Espoo, Helsinki, Nummela, Vantaa
Yrittäjä(t): Sabee & Jaree Junbah
Sähköposti: joosiivouspalvelut@huomenta.fi
Puhelin: +358 44 5258484
huomenta yrittäjä profiili - Monicando, Wilson servicing company, ProClean one,

Huomenta – Fresh Toimitilapalvelut

Paikkakunta: Helsinki
Yrittäjä(t): Andrei Karvonen
Sähköposti: andrei.karvonen@huomenta.fi
Puhelin: 046 810 9210
huomenta yrittäjä profiili - Monicando, Wilson servicing company, ProClean one,

Huomenta – Luottomoppaajat AT

Paikkakunta: Espoo, Helsinki
Yrittäjä(t): Ali ja Hatice Taskin
Sähköposti: luottomoppaajat@huomenta.fi
Puhelin: 040 182 0616 / Ali, 050 555 1271 / Hatice

Huomenta – TuKer Toimitilapalvelu

Paikkakunta: Helsinki, Kerava, Tuusula, Vantaa
Yrittäjä(t): Tuula Keränen
Sähköposti: tuula.keranen@huomenta.fi
Puhelin: 040 765 8798

Huomenta – A.K.Y. Palvelut

Paikkakunta: Hämeenlinna
Yrittäjä(t): Ahmed Yousfi
Sähköposti: ahmed.yousfi@huomenta.fi
Puhelin: 0400 211 460

Huomenta – Ylöjärven Siistintäpalvelut Ky

Paikkakunta: Pirkkala, Tampere, Ylöjärvi
Yrittäjä(t): Virpi Viitanen
Sähköposti: virpi.viitanen@huomenta.fi
Puhelin: 040 867 1158
huomenta yrittäjä profiili - Monicando, Wilson servicing company, ProClean one,

Huomenta – Petron Piste Avoin Yhtiö

Paikkakunta: Helsinki
Yrittäjä(t): Petro Khrystov ja Jaana Orlow
Sähköposti: petronpiste@huomenta.fi
Puhelin: 044 518 1166
huomenta yrittäjä profiili - Monicando, Wilson servicing company, ProClean one,

Huomenta – hygieniaPlus+

Paikkakunta: Turku
Yrittäjä(t): Alex Graham
Sähköposti: alex.graham@huomenta.fi
Puhelin: 044 2319 492

Huomenta – Mariannen Toimitilapalvelu

Paikkakunta: Hyvinkää, Järvenpää, Kerava, Nurmijärvi, Ohkola, Sipoo, Tuusula, Vantaa
Yrittäjä(t): Marianne Laine
Sähköposti: marianne.laine@huomenta.fi
Puhelin: 040 574 9737
huomenta yrittäjä profiili - Monicando, Wilson servicing company, ProClean one,

Huomenta – ProClean One

Paikkakunta: Helsinki, Tuusula, Vantaa
Yrittäjä(t): Anita Doroci
Sähköposti: anita.doroci@huomenta.fi
Puhelin: 0400 216 754

Huomenta – Bora Toimitilapalvelut T:mi

Paikkakunta: Helsinki, Vantaa
Yrittäjä(t): Baybora Yildirim
Sähköposti: baybora.yildirim@huomenta.fi
Puhelin: 050 597 8493
Huomenta-yrittäjä Wilson edebor, wilson servicing company

Huomenta – Wilson Servicing Company

Paikkakunta: Turku
Yrittäjä(t): Wilson Edebor
Sähköposti: wilson.edebor@huomenta.fi
Puhelin: 040 744 7545

Huomenta – IBRI TOIMITILAPALVELUT

Paikkakunta: Espoo, Helsinki, Kerava, Nurmijärvi, Vantaa
Yrittäjä(t): Fatmir Percuku
Sähköposti: fatmir.percuku@huomenta.fi
Puhelin: 050 359 2528

Huomenta – Friendly Clean

Paikkakunta: Espoo, Helsinki, Tuusula, Vantaa
Yrittäjä(t): Fatma ja Nihat Ergin
Sähköposti: friendlyclean@huomenta.fi
Puhelin: 044 507 0160

Huomenta – JH Siivousplus

Paikkakunta: Espoo, Helsinki, Vantaa
Yrittäjä(t): Jukka Huttunen
Sähköposti: jukka.huttunen@huomenta.fi
Puhelin: 050 528 0582
huomenta yrittäjä profiili - Monicando, Wilson servicing company, ProClean one,

Huomenta – Kleenrite

Paikkakunta: Espoo, Helsinki, Vantaa
Yrittäjä(t): Frank Anyasi
Sähköposti: frank.anyasi@huomenta.fi
Puhelin: 0404159449

Huomenta – Pure Cleaning Ky

Paikkakunta: Helsinki
Yrittäjä(t): Marja Eskonen ja Augustine Ujadughele
Sähköposti: purecleaning@huomenta.fi
Puhelin: 040 483 5655

Huomenta – CLEO

Paikkakunta: Helsinki, Vantaa
Yrittäjä(t): Marina Heikkilä
Sähköposti: marina.heikkila@huomenta.fi
Puhelin: 050 433 1127
huomenta yrittäjä profiili - Monicando, Wilson servicing company, ProClean one,

Monicando Oy

Paikkakunta: Helsinki, Tuusula, Vantaa
Yrittäjä(t): Nasima Sidiqe ja Farooq Sediqi
Sähköposti: monicando@huomenta.fi
Puhelin: 044 277 3409

Huomenta – MH Toimitilapalvelut

Paikkakunta: Järvenpää, Kerava, Tuusula, Vantaa
Yrittäjä(t): Marjo Koponen
Sähköposti: marjo.koponen@huomenta.fi
Puhelin: 050 555 9607

Huomenta – Toimitilapalvelu K.Kuusisto

Paikkakunta: Nokia, Pirkkala, Tampere, Ylöjärvi
Yrittäjä(t): Kaija Kuusisto
Sähköposti: kaija.kuusisto@huomenta.fi
Puhelin: 040 717 1168

Huomenta – LG Toimitilapalvelut

Paikkakunta: Helsinki, Kerava, Vantaa
Yrittäjä(t): Goran ja Jelena Lukic
Sähköposti: lgtoimitilapalvelut@huomenta.fi
Puhelin: 044 303 3344
huomenta yrittäjä profiili - Monicando, Wilson servicing company, ProClean one,

Huomenta – JK Clean Service Ky

Paikkakunta: Nokia, Tampere
Yrittäjä(t): Janna Kalliokoski
Sähköposti: janna.kalliokoski@huomenta.fi
Puhelin: 040 733 5288
huomenta yrittäjä profiili - Monicando, Wilson servicing company, ProClean one,

Huomenta – MP Toimitilapalvelut

Paikkakunta: Tampere
Yrittäjä(t): Mika ja Marja Pitkänen
Sähköposti: mp.toimitilapalvelut@huomenta.fi
Puhelin: 044 062 2627
Elo&M - Huomenta-siivoojayrittäjä

Huomenta – Elo&M

Paikkakunta: Järvenpää, Kerava, Nurmijärvi, Vantaa
Yrittäjä(t): Granit Muhaxheri
Sähköposti: granit.muhaxheri@huomenta.fi
Puhelin: +358 45 8067767